top of page
Глушник5.jpg

Про нас

інтернет-магазин товарів військового призначення торгової марки СПАЛАХ

 

Вітаємо Вас на сайті нашого інтернет-магазину.

Ми – машинобудівне підприємство, яке в своїй діяльності успішно поєднує напрацьований досвід з динамічним розвитком і гнучкістю. Підприємство успішно працює з 1999 року і зараз є одним з небагатьох підприємств, що займаються виробництвом як серійного, так і несерійного обладнання в різних галузях: транспортній, переробній, енергетичній і, віднедавна, військовій. 

Виклики, пов'язані з російською агресією і війною, не залишили нас осторонь - було прийняте рішення максимально перепрофілюватись і почати випускати товари військового призначення - глушники, планки Пікатінні, полум'ягасники, перехідники та інші товари, так необхідні нашій армії (армійські ліжка, "пічки-буржуйки" на зиму, тощо).

Власне конструкторсько-технологічне бюро забезпечує завод унікальними розробками і систематичними удосконаленнями виробленого обладнання. Завдяки цьому під потреби замовника можуть бути розроблені або змінені існуючі товарні позиції.

Ми високо цінуємо надійність нашої продукції, тому проводимо тестові випробування кожної одиниці до її відвантаження клієнту.

Основною перевагою наших виробів є висока якість, надійність і низька ціна.

Разом ми обов'язково переможемо!

Слава Україні!

Героям слава!!!

Про нас: About Us
bottom of page